Луцьк (099) 059—91—49
Рівне (099) 073—41—34
Вараш (067) 360—91—20

Для офісів та підприємств

Home » Для офісів та підприємств

Для офісів та підприємств

Для того щоб підібрати для вас оптимальний варіант, фахівці виїдуть на місце, проведуть огляд, проконсультують, підберуть і складуть детальний кошторис. Вартість та тип систем підбирається індивідуально під ваші потреби, монтаж проходить швидко, а ступінь надійності на високому рівні.

1. Відео-спостереження

Камери для відеонагляду

Бувають спеціальні для зовнішнього використання та для приміщення. А також різної роздільної здатності. Від цього залежить і вартість системи.

1. Відео-спостереження

Відеонагляд для підприємства, офісу. Підбір системи відеоспостереження під ваші завдання.

Розміщення відеокамер по периметру території або всередині приміщення для отримання та запису даних про те, що відбувається на об’єкті в реальному часі.

2. Контроль доступу

СКУД

СКУД — це Система Контролю і Управління Доступом, для забезпечення перевірки дозволу доступу у приміщення та обліку робочого часу.

2. Контроль доступу

Встановлення контролю доступу (СКУД). 

Монтаж окремих або комплексних систем по обмеженню доступу на об’єкт, відстеження переміщення відвідувачів і співробітників по території, формування звітів про робочий час та ін.

3. Сигналізація

Замовлення за тел.:

Луцьк: (099) 059—91—49
Рівне: (099) 073—41—34
Вараш: (067) 360—91—20

3. Сигналізація

Ми встановлюємо як пультову так і GSM-сигналізацію.

Пультова — із оповіщенням на пульт спостереження охоронної служби.

Охоронна (автономна) GSM сигналізація — в разі реагування будь-якого з встановлених у системі датчиків, активує дію сирени та відразу сигналізує про це власнику на мобільні  телефони.

Безкоштовна консультація

  обладнання відомих брендів

  Компанія «ДомофонСервісЗахід» являється офіційним представником в регіоні «Vizit» і «Slinex». Здійснює продаж та налаштування сучасної бездротової сигналізації системи «Ajax».

  Етапи співпраці

  Огляд

  Проект / розрахунок

  Монтаж

  Гарантія