Луцьк (099) 059—91—49
Рівне (099) 073—41—34
Вараш (067) 360—91—20

Для приватних будинків

Home » Для приватних будинків

Для приватних будинків

Домофон у приватний будинок на сьогоднішній день є не тільки необхідною мірою безпеки але й елементарною зручністю — Вам не доведеться йти по снігу чи дощу  до воріт, досить просто натиснути кнопку і двері відкриються. При цьому більшість власників котеджів надають перевагу відеодомофонам через їхню ширшу функціоналість порівняно з аудіодомофонами.

Охоронна система при несанкціонованому проникненні на територію відразу ж відправляє тривожні повідомлення на обрані мобільні телефони. А система відеоспостереження дозволяє віддалено спостерігати і фіксувати те, що відбувається у вашому будинку. Так що більшість зловмисників навіть не розглядатимуть будинок з охоронною системою в якості своєї здобичі. Наші фахівці виїдуть на місце, проведуть огляд, проконсультують, підберуть і складуть детальний кошторис.

1. Домофони

domofon-5

Повний комплекс послуг

по оснащенню котеджів та приватних будинків сучасними системами безпеки.

1. Домофони

Аудіодомофони та відеодомофони.

Продаж, монтаж та бслуговування персональних домофонних систем у котеджі та будинки.

2. Відео-спостереження

Камери для відеонагляду

Бувають спеціальні для зовнішнього використання та для приміщення. А також різної роздільної здатності. Від цього залежить і вартість системи.

2. Відео-спостереження

Відеонагляд для будинку, котеджу. Підбір системи відеоспостереження під ваші завдання.

Розміщення відеокамер по периметру території або всередині приміщення для отримання та запису даних про те, що відбувається на об’єкті в реальному часі.

3. Сигналізація

Замовлення за тел.:

Луцьк: (099) 059—91—49
Рівне: (099) 073—41—34
Вараш: (067) 360—91—20

3. Сигналізація

Ми встановлюємо як пультову так і GSM-сигналізацію.

Пультова — із оповіщенням на пульт спостереження охоронної служби.

Охоронна автономна GSM сигналізація — в разі реагування будь-якого з встановлених у системі датчиків, активує дію сирени та відразу сигналізує про це власнику на мобільні  телефони.

Безкоштовна консультація